KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10471205
nr 1047 1205
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Blandteknik, Robert Högfeldt (1894-1986), Landskap, signerad, 32x40
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 1 augusti 2016
kl 18:57:34
31/7 07:43:51
700 kr
1/8 18:46:56
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt